Відновне лікування ревматоїдних захворювань

Ревматичні хвороби — група захворювань сполучної тканини (дерми, сухожильно-зв’язкового апарату, хрящової, кісткової тканини, синовіальних і серозних оболонок, базальних мембран судин тощо)

До ревматичних захворювань відноситься більше 120 різних за походженням нозологічних форм, переважно системного, рідше локального характеру, основним проявом яких є стійке ураження опорно-рухового апарату : суглобівм'язівзв'язоксухожилля та кісток.

У випадку несвоєчасної діагностики ревматоїдних захворювань та зволікання чи ігнорування лікувальних рекомендацій, дані хвороби можуть призводити до прогресуючої інвалідності.  У зв'язку з цим лікування  має  починатись  як найшвидше, найкраще впродовж 6-12 тижнів  від появи перших симптомів. Тоді є найбільші шанси на досягнення періоду ремісії. Терапія ревматичних захворювань включає : фармакотерапію (медикаментозне лікування згідно призначення лікаря ревматолога),кінезотерапію (розробка на системі UGUL, активно-пасивні вправи,вправи на роторах), фізіотерапію ( магнітотерапія, лазеротерапія, електротерапія та інші), можливе операційне лікування, а також корегування і навчання пацієнта по способу життя при даному захворюванні.

Відновне лікування в медичному центрі «Легкий рух» проводиться при наступних патологіях: